Nyatrichta

Dream Boy is met succes doorgebroken op Grand Prix-niveau met Hans-Peter Minderhoud en een troef voor de grootste kampioenschappen. In de fokkerij is Dream Boy ook spraakmakend. Hij is hier gecombineerd met de ZZ-Licht dressuurmerrie Wietrichta, die net als Totilas afstamt van Gribaldi. Haar halfbroer Fullspeed TC (Ziësto) is eveneens ZZ-Licht geklasseerd met junioramazone Annemijn Boogaard. Ze komen allebei uit Matrichta (Contango), die in de Intermediaire I uitkwam met Miranda Weijermans. Overgrootmoeder is de bekende Zeeuwse fokmerrie Nora (Heidelberg), stammoeder van talrijke nationale dressuurpaarden en Inter I-paard Alatrichta.

Details

Veilingnummer:
23

Afstamming:
Dream Boy
x
Gribaldi

Geboortedatum:
3 april 2018

Stamboek:
KWPN

Kleur:
Zwart

Geslacht:
Merrie

Fokker:
Kroon

Woonplaats:
Wenum-Wiesel

Pedigree

DREAM BOY
VIVALDI
preferent
KRACK C
RENATE-UTOPIA
ster preferent prestatie
RESIA
elite prok
FERRO
preferent
IRESIA
ster preferent
WIETRICHTA
keur sport-(dr)
GRIBALDI
preferent
KOSTOLANY
GONDOLA II
MATRICHTA
keur sport-(dr)
CONTANGO
preferent
NORA
keur preferent prestatie

Video

Sportlijst

1e moeder: WIETRICHTA keur sport(dr) (KWPN, 2003, GRIBALDI x CONTANGO) - ZZL-drs
2e moeder: MATRICHTA keur sport(dr) (KWPN, 1994, CONTANGO x HEIDELBERG) - PSG/Inter I
Moeder van:
WIETRICHTA (GRIBALDI x CONTANGO) - ZZL-drs
FULLSPEED TC (ZIESTO x CONTANGO) - Z2-drs
3e moeder: NORA keur pref prest (KWPN, 1972, HEIDELBERG x AMOR)
Moeder van:
TRICHTAN (OLYMPUS x HEIDELBERG) - 1.60m-spr
ZABILLET (RIDDER x HEIDELBERG) - Z-spr/1.30m
GUDO (THORWALD x HEIDELBERG) - Z2-drs
JORAN B (VOLTAIRE x HEIDELBERG) - Grand Prix dr.
LATRICHTA B (FLEMMINGH x HEIDELBERG) - Z1-drs
MATRICHTA (CONTANGO x HEIDELBERG) - PSG/Inter I
Grootmoeder van:
RITANO (MONACO x JULIO MARINER XX) - Z2-drs
SATRICHTA (MURANO x FLEMMINGH) - Z2-drs
ALATRICHTA (TURBO MAGIC x FLEMMINGH) - PSG/Inter I
CATRICHTA (RHODIUM x FLEMMINGH) - Z1-drs
FINAL (SPECIAL D x FLEMMINGH) - Z1-drs
Overgrootmoeder van:
ATRICHTA (RIVERMAN x MURANO) - Z1-drs, M/1.00m eventing
4e moeder: ETRICHTA ster (Sgldt, 1963, AMOR x TAMBOER)
Overgrootmoeder van:
DETRICHTA (FORMATEUR x ABGAR XX) - Z-spr/1.30m
FOREVER (VOLTAIRE x ABGAR XX) - Goedgekeurd bij BWP
GRAVURE (APOLLONIOS XX x OLDENBURG) - Z-spr/1.30m
COPY PICOBELLO Z (CARTHAGO x ABGAR XX) - 1.40m-spr
UITERWAARD (NIJINSKI x OLDENBURG) - ZZZ-drs