Narinka

De zeer getalenteerde dressuurhengst Just Wimphof, vorig jaar de verrichtingskampioen en zeer populair onder de fokkers, lijkt een aanwinst te zijn voor de fokkerij. De De Niro-zoon levert hier een prachtig merrieveulen die van moederskant de Grand Prix-genen van Charmeur en Samber heeft meegekregen. Moeder Jessica van ‘t Kattenbos is een halfzus van drie goedgekeurde bonte hengsten: Sandstorm en Tricolore in Canada en Night or Day (Negro) bij het NRPS en twee elitemerries. Vorig jaar was Jessica derde op de Centrale Keuring van België. Een halfbroer van grootmoeder Mariska kwam in het ZZ-Licht uit.

Details

Veilingnummer:
57

Afstamming:
Just Wimphof
x
Charmeur

Geboortedatum:
16 mei 2018

Stamboek:
KWPN

Kleur:
Bruin

Geslacht:
Merrie

Fokker:
Bangaru

Woonplaats:
Lommel

Pedigree

JUST WIMPHOF
DE NIRO
erkend
DONNERHALL
erkend
ALICANTE B
RASTEDE
elite sport-(dr) ibop-(dr) prok
RICCIONE
SABRIENA
JESSICA VAN 'T KATTEBOS
ster prok
CHARMEUR
FLORENCIO
keur
TRENDY
elite preferent prok
MARISKA
ster preferent
SAMBER
WARINKA
prestatie

Video

Sportlijst

1e moeder: JESSICA VAN 'T KATTEBOS VB (KWPN, 2014, CHARMEUR x SAMBER)
2e moeder: MARISKA ster pref (KWPN, 1994, SAMBER x RECRUUT)
Moeder van:
SANDSTORM (VOLTAIRE x SAMBER) - Goedgekeurd bij CSHA, CWHBA
TRICOLORE (VOLTAIRE x SAMBER) - Goedgekeurd bij CSHA
GINA VAN 'T KATTENBOS (ROUSSEAU x SAMBER) - IBOP drs (2015) - 75
NIGHT OR DAY (NEGRO x SAMBER) - Goedgekeurd bij NRPS
Grootmoeder van:
UPDATE (DARCO x JULIO MARINER XX) - NSP
Overgrootmoeder van:
ECHODAM (GUIDAM x DARCO) - 1.40m-spr
3e moeder: WARINKA Stb. prest (KWPN, 1980, RECRUUT x FROSTWIND)
Moeder van:
DON CAMILLO (SEBASTIAAN x RECRUUT) - 1.60m-spr
E (WINCHESTER x RECRUUT) - ZZL-drs
IRASCO (BEETHOVEN x RECRUUT) - Z-spr/1.30m
Grootmoeder van:
LARINKA (CASANOVA x ZENO) - Z2-drs
PANCHOW (CARUSO x ZENO) - 1.45m-spr
TAHLITA (MORADO x ZENO) - Z-spr/1.30m
TWISTER (OKLUND x SAMBER) - Z-spr/1.30m
URASCO (KARLSTAD x SAMBER) - Z2-drs
4e moeder: NICOLINE Stb. (KWPN, 1972, FROSTWIND x UPPERCUT XX)