Lyria S

Deze prachtige Florencio-dochter is het eerste veulen uit de prokmerrie Gyria S. Veel dressuuraanleg krijgt ze mee van de keurhengst Florencio en de eveneens zeer goed fokkende Vivaldi. Grootmoeder Uyria S, die in 2010 een goede merrietest aflegde met een 8,5 voor de instelling, voert het prestatiebloed van Burggraaf die veel beweging en kracht doorgaf. De merrielijn gaat terug op de M1-dressuurmerrie Evita (Ulft), moeder van voortreffelijke dressuurpaarden. Haar kinderen Saphier S (Zeoliet) en Zita Felle d’Evita (Sandro Hit) bereikten de Z2-dressuur en drie kleinkinderen zijn Z1/Z2 dressuur geklasseerd. Uit deze wijdvertakte Grada III-stam komen ook Grand Prix dressuurpaarden als Foltaire (Voltaire) en Bellini (Toronto) en meer dan vijftien goedgekeurde hengsten waaronder Daimler en Upperclass.

Fokker: I.P.J. van der Mierden, Oost West Middelbeers

Details

Veilingnummer:
Afstamming:
Florencio
x
Vivaldi

Geboortedatum:
13 juni 2016

Stamboek:
Kleur:
Donkerbruin

Geslacht:
Merrie

Fokker:
van der Mierden

Woonplaats:
Oost West Middelbeers

Pedigree

FLORENCIO
keur
FLORESTAN I
FIDELIO
RAUTE H
WALESSA
WELTMEYER
PIRELLI
GYRIA S
prok
VIVALDI
keur
KRACK C
RENATE-UTOPIA
ster preferent prestatie
UYRIA S
ster eptm prok
BURGGRAAF
preferent
EVITA
keur preferent

Video