Lodewijk SRV

De zesjarige NRPS-goedgekeurde hengst Shamrock vertegenwoordigt in zijn pedigree het prestatiebloed van Sandro Hit, Donnerhall en Rohdiamant en levert hier een schitterend veulen uit de succesvolle Zeeuwse Murona-stam. Moeder Darling Vurona stamt af van de Grand Prix-hengst Wynton en is een halfzus van de KWPN-goedgekeurde hengst High Five U.S. (Charmeur) die als veulen 40.000 euro opbracht, en de in Duitsland en Denemarken goedgekeurde First Choice (Jazz) die als veulen voor 30.000 euro geveild werd. Grootmoeder Vurona, die zelf Z2-dressuur liep, leverde menig Zeeuws veulenkampioen waaronder de Z1/Z2-elitemerries Belle Vurona STH en Charming Vurona.
Ook de Grand Prix-dressuurpaarden Markant (Michelangelo) van Tami Crawford en Nurona (TCN Partout) van Lucas Elias komen uit deze succesvolle merrielijn.

Fokker: Stoeterij Raaijerveld, Baarlo

Details

Veilingnummer:
Afstamming:
Shamrock
x
Wynton

Geboortedatum:
23 maart 2016

Stamboek:
KWPN

Kleur:
Zwart

Geslacht:
Hengst

Fokker:
Raayerveld

Woonplaats:
Baarlo

Pedigree

SHAMROCK
SAN AMOUR
SANDRO HIT
PUPPENFEE
ALTAMIRA
DONATELLI
ALPENROSE
DARLING VURONA
prok
WYNTON
JAZZ
preferent
ACACIA
prok
VURONA
elite preferent prestatie ibop-(dr) sport-(dr)
NEGRO
preferent
MURONA
elite preferent prestatie

Video