Kannan CB Z

Wat een prestatiegenen! Deze Kannan komt uit dezelfde moeder als Grand Prix-merrie Utascha SFN. Topvererver Kannan is wereldberoemd als vader van olympisch kampioen en wereldbeker winnaar Nino des Buissonnets en topmerrie Molly Malone.
Moeder Natascha leverde ook het 1.30m springpaard Borland-B (Corland), de elitemerrie Dutascha (Lux) die 82 punten in de EPTM scoorde en 1.20m springpaard Gutascha (Lux) van Johan Heins en Stal Eurohill. Falve (Renville) is ook de grootmoeder van de NRPS-goedgekeurde 1.60m springhengst Quidam BZ (Quasimodo Z) met Douglas Duffin, het Grand Prix-springpaard Ravanta B (Corland) van Emile Karim Fares en de internationaal springende Talve B (Indoctro) van Cristina Heartematte. Uit dezelfde stam komen ook vijfvoudig Portugees kampioen springen Coltaire Z, de voor Rio geselecteerde Premier Carthoes B.Z met Felipe Amaral (BRA) en Tripple XIII met Tiffany Foster (USA).

Fokker: C. Bruers, Alphen

Details

Veilingnummer:
Afstamming:
Kannan
x
Indoctro

Geboortedatum:
20 april 2016

Stamboek:
Studbook Zangersheide

Kleur:
Zwartbruin

Geslacht:
Hengst

Fokker:
Bruers

Woonplaats:
Alphen

Pedigree

Video