Kammilla

Op zoek naar iets speciaals? Vader Casago komt uit de 1.50m springmerrie Larthago, die maar liefst vier goedgekeurde hengsten bracht waaronder Harley VDL. Inmiddels springen acht kinderen 1.30m en hoger, zoals Hopes are High Z (1.60m), Harley VDL (1.55m) en Cevin Z (1.50m).
Van moeder Capitola Z werden al twee nakomelingen via de Expo Talent Sale verkocht. Daarvan springt de zevenjarige Zangersheide goedgekeurde hengst Cliff (Casall) 1.40m met Andre Sakakini en komt de zesjarige, KWPN aangewezen hengst Edgar (Guidam) in het 1.30m uit. Haar zoon Qad Z (Quasimodo Z) werd in Brazilië twee jaar op rij kampioen bij de vier- en vijfjarigen, dochter Zita (Silverstone) sprong internationaal 1.35m.
Zelf is Capitola Z een halfzus van de 1.60m springhengst Sylvain met Marcus Wenz (GER) en de 1.40m springhengst Bratt Z.

Fokker: M. van de Bruggen, Poppel

Details

Veilingnummer:
Afstamming:
Casago
x
Calvaro Z

Geboortedatum:
1 mei 2015

Stamboek:
KWPN

Kleur:
Bruin

Geslacht:
Merrie

Fokker:
van de Bruggen

Woonplaats:
Poppel

Pedigree

Video