Ivano

Wat een prachtige veulens levert Ideal de la Loge, die jarenlang het toppaard van Roger-Yves Bost was. Voor het tweede jaar op rij veilen we een Ideal de la Lodge uit de Holsteiner merrie Ivanka. Moeder Unica II is gefokt uit de halfzus van het 1.60m Grand Prix-springpaard Malin (Martel xx). Grootmoeder Baroness (Fernando I) is een volle zus van het 1.60m springpaard Ferlo en een tante van de 1.60m springpaarden Cleu, Marlin en Corrado X. Uit deze familie komt ook 1.60m springpaard Laurenzo’s Kairo.

Details

Veilingnummer:
51

Afstamming:
Ideal de la Loge
x
Carpaccio

Geboortedatum:
10 april 2018

Stamboek:
Studbook Zangersheide

Kleur:
Bruin

Geslacht:
Hengst

Fokker:
Gehlen

Woonplaats:
Montfort

Pedigree

IDEAL DE LA LOGE
DOLLAR DU MURIER
JALISCO B
KARIELLE
ULENDA
JOYAU D'OR A
EMERAUDE VI
UNICA II
Staatsprämie
CARPACCIO
CARETINO
BETTINA II
Staatsprämie
PRIMEL
Bezirksprämie
LORENTIN I
BARONESS X

Video

Sportlijst

1e moeder: UNICA II Staatsprämie (HOLST, 2004, CARPACCIO x LORENTIN I)
Moeder van:
CEASAR (CLARIMO ASK x CARPACCIO) - ZZ-spr/1.35m
2e moeder: PRIMEL Bezirksprämie (HOLST, 2000, LORENTIN I x FERNANDO I)
3e moeder: BARONESS X (HOLST, 1987, FERNANDO I x LORENZ)
Moeder van:
MALIN (MARTEL XX x FERNANDO I) - 1.60m-spr
CLEU (CONCERTO II x FERNANDO I) - 1.60m-spr
ALLES KLAR (ALJANO x FERNANDO I) - ZZ/CIC2*
LIBERTO (LIMBUS x FERNANDO I) - Z-spr/1.30m
CORRADO X (CORRADO I x FERNANDO I) - 1.60m-spr
Grootmoeder van:
LE CONTE (LANCER II x MARTEL XX) - 1.60m-spr
4e moeder: LERCHENLIED Staatsprämie (HOLST, 1974, LORENZ x NAUTILUS XX)
Moeder van:
FERLO (FERNANDO I x LORENZ) - 1.60m-spr
Grootmoeder van:
RAINANDO (RAIMONDO x FERNANDO I) - Goedgekeurd bij ZVCH, HOLST
TASMINE (CASSINI II x CORSO) - 1.40m-spr
Overgrootmoeder van:
ANIMAGUS (AURELIO I x RAIMONDO) - 1.60m-spr
CASABLANCA (CONWAY x LANDGRAF I) - ZZ-spr/1.35m
LIEBERMANN M (LIMBUS x LOTHRINGER) - ZZZ-drs
EXCALIBUR S.G.H. (ACORADO I x COR DE LA BRYERE) - ZZ-spr/1.35m
VIVANA (QUINAR x CONDRIEU XX) - 1.60m-spr
BB CATANIA II (CANTO x ROMINO) - Z-spr/1.30m
GLORIA S.G.H. (QUIDAM DE REVEL x COR DE LA BRYERE) - 1.40m-spr
ZIBELINE G (LANCER II x CASSINI II) - Z-spr/1.30m
CASIBUS (CONIFER x LANDGRAF I) - Z2-drs
LILITH S.G.H. (ACORADO I x COR DE LA BRYERE) - ZZ-spr/1.35m